КИЇВРАДА ПОПРОСИТЬ У КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ КОШТИ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ ВАГОНІВ КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ
news-image

Постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку 29.03.2016 року розглядатиметься проект рішення «Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу коштів у рачках реалізації проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій».
В пояснювальній записці до проекту рішення зазначено, що на даний час виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) відповідно до Плану заходів для реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов’язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, які спрямовані на скорочення викидів або збільшення поглинання парникових газів, адаптацію до наслідків зміни клімату і погоджені із стороною договору про продаж частин установленої кількості викидів парникових газів успішно реалізовано комплексну модернізацію вагонів типу «Е» та його модифікації з впровадженням асинхронного тягового приводу на КП «Київський метрополітен» у кількості 120 вагонів, які введені в експлуатацію на Святошинсько-Броварській лінії Київського метрополітену. До кінця березня 2017 року заплановано модернізувати ще 15 вагонів, в лютому цього року профінансовано аванс на закупівлю імпортного обладнання та устаткування для цих вагонів. Інші проекти, які здійснювались відповідно до міжурядової угоди не були успішними та нa даний час не реалізовані, в зв´язку з чим, грошові кошти за Кіотським протоколом можуть бути повернуті японській стороні.

Разом з тим, у виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) є можливість здійснити ще додаткову модернізацію вагонів КП «Київський метрополітен».

В зв´язку з цим виникає необхідність звернення до Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу грошових коштів для реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій.

Ми всі вже не раз чули про «цільове» використання Кіотських коштів, тому сподіваємось, що в разі виділення таких коштів Київській владі вони будуть використанні за призначенням і не підуть чиновникам в кармани.

Ми, як громадськість, в свою чергу будемо контролювати витрачання даних коштів.

Читайте також
OCCRP НАЗВАВ КОЛОМОЙСЬКОГО ОДНИМ З НАЙБІЛЬШИХ КОРУПЦІОНЕРІВ РОКУ
ДИРЕКТОР НААН ОТРИМАВ ПІДОЗРУ ЧЕРЕЗ ХАБАР
У ДЕРЖГЕОКАДАСТРІ РОПОВІЛИ ПРО ПРОПОЗИЦІЮ ХАБАРА

Пошук новин...