«СВІДОМІ» НЕЗАДОВОЛЕНІ «ЗАДОВІЛЬНОЮ» РОБОТОЮ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КМР
news-image

Комісія КМР з питань дотримання законності, правопорядку та запобіганню корупції 28.03.2016 року розгляне звіт роботи управління з питань запобігання та протидії корупції апарату виконавчого органу КМР (КМДА) (далі – Управління) за І таІІ півріччя 2015 року.
Так, Управлінням опрацьовано 1001 звернення, які надійшли на «Лінію довіри» з питань порушення антикорупційного законодавства.
Проведено/взято участь у 5 службових розслідуваннях і 1 перевірці.
Всі інші пункти плану роботи в звіті зазначено – «виконано», проте жодної конкретики, не зрозуміло що це за заходи, коли вони проведені, для кого вони проведені.
За рік проведено/взято участь лише у 5 службових розслідуваннях і 1 перевірці, скоріш за все просто взято участь у розслідуваннях і перевірці, які проводилися іншими управліннями.
На нашу думку, комісія з питань дотримання законності, правопорядку та запобіганню корупції визнає задовільною роботу Управління за 2015 рік, хоча ми б назвали це роботою для «галочки», оскільки реальної роботи і показників не видно!

Читайте також
OCCRP НАЗВАВ КОЛОМОЙСЬКОГО ОДНИМ З НАЙБІЛЬШИХ КОРУПЦІОНЕРІВ РОКУ
ДИРЕКТОР НААН ОТРИМАВ ПІДОЗРУ ЧЕРЕЗ ХАБАР
У ДЕРЖГЕОКАДАСТРІ РОПОВІЛИ ПРО ПРОПОЗИЦІЮ ХАБАРА

Пошук новин...