Про організацію
Свідомі.
Вмикай мозок!

Корупція – визнаний на рівні з агресором найбільший ворог України, який отруює наше суспільно-політичне та економічне буття і не дозволяє рухатися далі – до високих стандартів розвинених країн Європейського союзу. Причин такого глибокого укорінення корупції в нашій країні багато. Серед них – незрілість політичних еліт, клановість української політики, недосконалість законодавства тощо.

ГО «Свідомі» - неприбуткова громадська організація, створена на хвилі Революції Гідності в 2014 році, глобальною місією якої є сприяння безповоротному «вимкненню корупції» в нашій країні шляхом «вмикання мізків» кожного члена українського суспільства.

Ми об’єднали експертів, активістів і діячів різних напрямків задля здійснення системного антикорупційного контролю діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та посадових осіб, а також приведення їх роботи у відповідність до закону та інтересів громадськості.

За відносно короткий період діяльності «Свідомі» продемонстрували високі показники результативності своєї роботи:

  • створено 6 регіональні осередки – у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Полтаві та Черкасах;
  • проаналізовано понад 300 порядків денних комісій місцевих рад Києва, Одеси, Харкова, Львова, Полтави та Черкас (понад 5750 питань) на предмет наявності в них корупційної складової; 
  • відвідано понад 180 засідань комісій місцевих рад, на яких розглядалися питання, що могли містити в собі корупційну складову;
  • заблоковано близько 300 проектів рішень місцевих рад, у яких було виявлено корупційну складову;
  • виявлено понад 570 процедур державних закупівель, які були проведені з порушеннями законодавства. Таким чином вдалося вберегти близько 260 млн грн. від розкрадання;
  • Ініційовано понад 130 депутатських звернень.

Наша позиція проста і чітка: ми безкінечно можемо проводити реформи, намагатися втілити всі рекомендації міжнародних партнерів, проте не ставши свідомим, українське суспільство завжди буде легкою мішенню для політичних маніпуляцій.

Ми переконані, що поруч з проведенням антикорупційної реформи та створенням нових антикорупційних органів саме розбудова свідомого громадянського суспільства, яке здатне контролювати політичні еліти, може стати ключем до гідного майбутнього нашої країни та її громадян.Тож приєднуйся до нас!

Вмикай мозок – будь свідомим!

Наша організація діє у таких містах як
За опитуваннями “Свідомих” – 89% киян стикаються з корупцією
Львів’яни вважають найбільш корумпованими навчальні заклади, підприємства та державні установи.
Більшість одеситів підтримують радикальні методи боротьби з корупцією та впевнені в їх ефективності.
Процент харків’ян, які стикалися з будь-якими проявами корупції , значно зріс порівняно з попередніми роками.
Відповідно до спостережень «Свідомих» мешканці Полтави переконані, що джерело корупції знаходиться саме у місцевій владі.
Відповідно до спостережень «Свідомих» мешканці Черкащини переконані, що джерело корупції знаходиться саме у місцевій владі.

Та багатьох інших... 
Долучіться до нашої команди та допоможіть нам здолати корупцію!

Ми команда професіоналів, яка бореться з корупцією
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом